Ten most przeraża właścicieli psów. Co jakiś czas rozgrywają się na nim sceny mrożące krew w żyłach!

Świat jest pełen tajemniczych zjawisk, dziwnych odkryć i zaskakujących teorii. Niektóre z nich trudno wyjaśnić, dlatego ludzie wyolbrzymiają sprawę lub dopowiadają wymyślone przez siebie „fakty”.

Chyba każdy z nas minimum raz w życiu słyszał opowieść o przerażającej zjawie, nawiedzonym domu czy przeklętym miejscu, w którym zdarzają się same tragedie. Takie opowiastki przyprawiają o dreszcze i jeśli ktoś umiejętnie je przekaże, wywołują na długo potworny strach. Ci najbardziej wrażliwi miewają koszmary, a po zmroku boją się gdziekolwiek wychodzić.

Podobno w każdej bajce jest ziarno prawdy i tak samo straszne opowieści nie wzięły się znikąd. Coś skłoniło ludzi do przekazywania ich dalej. Może pragną ostrzec innych przed niebezpieczeństwem z innego świata, a może zwyczajnie chcą nastraszyć naiwniaków, by później się z nich ponabijać?

W miejscowości Milton, niedaleko Dumbarton w Szkocji znajduje się przerażający most Overtoun. Właściciele czworonogów omijają go szerokim łukiem, ponieważ doskonale wiedzą, że co jakiś czas dochodzi na nim do tragicznych wydarzeń. Nie spuszczają psów ze smyczy, gdyż obawiają się, że zginą w dziwnych okolicznościach!

Więcej na temat tego dziwnego mostu przeczytasz na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, thecontroversialfiles.net

Reply