Chytra dziewczyna zażądała od chłopaka pierścionka ze szmaragdem. Nie miał pieniędzy, więc sprytnie ją oszukał

Pewna Chinka dopraszała się od chłopaka drogiego pierścionka z kamieniem szlachetnym. Chciała koniecznie błyskotkę z brylantem, niestety mało zamożnego studenta nie było na nią stać. Wymyślił więc pewien chytry plan.

Najpierw poinformował wybrankę, że ofiaruje jej cudeńko ze szmaragdem, a potem zabrał się do jego tworzenia. Nawet nie miał zamiaru na niego oszczędzać, po prostu wziął butelkę po piwie, wyciął kawałek szkiełka i dokładnie je oszlifował.


fake-emerald2Nie oszczędzał na materiale. Oczko było dość pokaźnych rozmiarów. Pierścionek ze „szmaragdem” wyglądał naprawdę imponująco a fragment oszlifowanego szkła, łudząco przypominał kamienie szlachetne sprzedawane przez jubilerów.

fake-emerald1Niektóre źródła podają, że fałszywa błyskotka miała być projektem akademickim a pomysłowy Chińczyk, ma zamiar w przyszłości zostać jubilerem. Z pewnością będzie dobry w tej dziedzinie, ponieważ ma do tego świetne predyspozycje. Jest bardzo kreatywny i dba o szczegóły.

fake-emerald3


Równie niezwykły pierścionek zaręczynowy został stworzony przez pewnego mężczyznę z wosku. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

fake-emerald4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply