John odkrył tajemniczą piwnicę w swojej leśniczówce. Gdy zszedł do jej mrocznego wnętrza i zobaczył zawartość, miał wrażenie, że to przedsionek piekła

Przeszłość kryje w sobie wiele tajemnic, których czasem lepiej nie poznawać.

Wokół nas istnieje wiele miejsc, które kryją w sobie ślady przeszłości. Zazwyczaj natrafiamy na nie przypadkowo, a dokonane odkrycia nieraz budzą grozę i lęk. Pojawiają się też pytania, na które nikt nie chce usłyszeć odpowiedzi, bo prawda może okazać się zbyt brutalna i przerażająca.

John jest miłośnikiem natury. Lubi spacery po lesie i polowania, w których zawsze towarzyszy mu wierny pies. Kiedy pojawiła się taka możliwość, mężczyzna kupił niewielką leśniczówkę, by mieć swój azyl z dala od ludzi, ale nie spodziewał się, że budynek tak bardzo go przerazi.

John  niemal od razu zauważył, w kuchni znajduje się klapa w podłodze, nieco przysłonięta stołem. Stwierdził, że to pewnie typowa piwnica-spiżarnia, jakie budowano zanim powszechne stały się lodówki. Początkowo nie był nią zainteresowany, ale z czasem zaczęła zżerać go ciekawość, co kryje się pod podłogą.

Co było w piwnicy? Odpowiedź na to pytanie i liczne zdjecia, znajdziecie w dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifedaily.com

Reply