Te toksyczne zachowania zniszczą każdy związek! Unikaj ich jak ognia!

Kobiety i mężczyźni mają zupełnie inne spojrzenie na związek. Mężczyźni zdobywają kobietę, a potem uważają sytuację za stabilną. Kobiety dają się zdobyć, a potem zaczyna się dla nich mniejsze lub większe szaleństwo. Ludzie są skomplikowani i często relacje, jakie budują są tak zakręcone, że druga połowa może tego nie wytrzymać. 

Dziewczyny mają tendencję do toksycznych zachowań, dzieje się tak, gdy ich pewność siebie nie jest duża i obawiają się, że chłopak nie jest z nimi szczery. Czasami takie podejrzenia są tak absurdalne i krzywdzące, że związek się nie udaje. Zobacz, jakie zachowania dziewczyn rujnują związek.


1. Brak zaufania

To rujnuje każdy związek. Niezależnie od stażu i poziomu zakochania. Jeśli sama wychodząc z koleżankami na piwo, nie rzucasz się na każdego faceta, dlaczego uważasz, że tak robi twój facet z każdą napotkaną dziewczyną?

1


2. Zazdrość o koleżanki

To normalne, że facet zna jakieś inne kobiety. Jeśli mężczyzna potrafi zaprzyjaźnić się z kobietami, oznacza to tylko, że traktuje je dobrze i dojrzale.

2


3. Nierealne wymagania

Miał być taki wspaniały, na początku się starał. A teraz co, zamiast drogiej restauracji szybkie jedzenie z okolicznej knajpki. Cóż, warto zastanowić się, czy ty też trzymasz poziom z pierwszych randek. Zawsze w idealnej sukience, pomalowana i na obcasach. Z czasem czujemy się swobodniej z drugą osobą i zachowujemy się bardziej na luzie.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply