Nigdy nie zgadniesz ile lat ma ta kobieta!

Obecnie naprawdę trudno „na oko” stwierdzić ile kto ma lat. Tyczy się to zwłaszcza kobiet, które w wieku 15 lat chcą wyglądać na 25 latki, te zaś można śmiało posądzić o trzydzieści parę lat, za to 60 nadrabiają i chcą wyglądać jak 15 latki. Medycyna estetyczna i dobrze zrobiony makijaż wcale nie ułatwiają zgadywania. Chociaż niektórzy nawet przypalani w smole nie zdradzą, że to wcale nie dobre geny tylko chirurg plastyczny.

Jak jest w przypadku modelki na zdjęciach poniżej… cóż. Modelki kończą przeważnie karierę koło 30tki, zastępuję je nowe, młodsze i chudsze koleżanki. Inaczej jest w przypadku Yasminy Rossi, która ma 59 lat i wcale nie wybiera się na emeryturę.Yasmina z sukcesami występuje w wielkich kampaniach reklamowych np.  Hermes, Marks & Spencer. Urodziła się we Francji w 1955 roku.

1

2 3


Oczywiście wszyscy zasypują ją pytaniami – jak się jej udało utrzymać w tak świetnej formie przez tyle lat. Jak sama mówi „To nie jest wielki sekret. Jadłam organiczne jedzenie, zanim stało się modne. Używam olei do skóry i włosów. Raz w tygodniu peelinguję skórę olejem i cukrem. Jem codziennie awokado oraz organiczne mięso i ryby.”

5 6


Według niej to wystarczy, żeby utrzymać się w zdrowiu i młodości przez wiele lat.

7

8

Jak widać, najlepsze rozwiązania są najprostsze. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply