Chłopiec cudem przeżył potężne tsunami. To, w co był ubrany, zwróciło uwagę całego świata!

Sławni ludzie z całego świata — aktorzy, piosenkarze, sportowcy czy celebryci chętnie wspierają różne organizacje charytatywne.

Jedni wolą pomagać zwierzętom lub dofinansowywać działania na rzecz ekologii i ochrony środowiska, drudzy angażują się w pomoc biednym i chorym ludziom. Nie wszyscy robią to z dobroci serca, niektórzy chcą w ten sposób ocieplić wizerunek i sprawić, by fani jeszcze bardziej ich kochali. Gdy jakaś znana osoba odwiedzi schronisko, dom dziecka czy hospicjum, od razu towarzyszy jej tłum fotoreporterów.

Później w kolorowych gazetach i na portalach plotkarskich możemy zobaczyć wzruszające zdjęcia i przeczytać o tym, jak wielkoduszna jest dana osobistość. Każda pomoc jest potrzebna, a dla chorego dziecka nie jest ważne czy odwiedzająca je gwiazda zyska w ten sposób na wizerunku. Liczy się wsparcie i uśmiech małego pacjenta. Oczywiście nie wszyscy sławni ludzie szukają od razu rozgłosu. Niektórzy pomagają „po cichu” i czerpią z tego jeszcze większą satysfakcję.

Na kolejnych stronach przeczytasz o pewnym chłopcu, który cudem przeżył tsunami. To, w co był ubrany zwróciło uwagę całego świata. 

tsunami-boy1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, mirror.co.uk, youtube.com

Reply