Masz problem z dobieraniem kolorów? Nie martw się ja też, dlatego właśnie zamieszczam tę ściągę!

Kobiety chcą wyglądać pięknie i stylowo o każdej porze roku, jednak nie zawsze poprawnie zestawiają dane kombinacje kolorów. Nasz wygląd to klucz do sukcesu, dlatego też powinniśmy zwracać większą uwagę na to, co zakładamy.

Każda z nas ma swój ulubiony kolor i często idąc na zakupy, najpierw rozglądamy się za ubraniami właśnie w tym odcieniu. Należy mieć na uwadze, że nie wszystko do siebie pasuje, a uwielbiana barwa w połączeniu z zielonym czy czerwonym tworzy bardzo niekorzystne zestawienie. Zobaczcie 10 klasycznych kombinacji, które idealnie ze sobą współgrają.


colors


1. Czerwony

Ubrania w tym kolorze sprawią, że będziesz w centrum uwagi. To również kolor dla pewnych siebie ludzi. Połączenie czerni i czerwieni to klasyczne zestawienie, które pasuje każdemu. Staraj się dobierać do czerwonej barwy ubrania, sugerując się blokami kolorystycznymi po prawej stronie, np. włóż czarno-białą sukienką, czarne rajstopy i czerwony płaszczyk.

clothing-combinations12. Pastele

Nie bój się łączyć razem pastelowych odcieni. To hit tego roku! Szczególnie modne są blada lawenda i pudrowy róż. Pastelowe stylizacje wyglądają bardzo delikatnie i kobieco.

Na kolejnych stronach znajdziesz inne ciekawe zestawienia. 

clothing-combinations2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply