Zabawa na wysokościach to śmiertelne niebezpieczeństwo, a te nagrania są tego najlepszym dowodem

Człowiek robi w życiu różne głupie rzeczy: podejmie pochopne decyzje, stawia wszystko na jedną kartę, wypowiada słowa, których później żałuje oraz ryzykuje własnym życiem dla zastrzyku adrenaliny. 

Dreszczyk emocji człowiekowi mogą zapewnić różne rzeczy czy sytuacje np. uprawianie sportów ekstremalnych. Sporty te są niebezpieczne, ale zbędne ryzyko jest tam ograniczane poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Niestety niektórym osobom taka rozrywka nie wystarcza i szukają wrażeń na własną rękę. Bez sprzętu, przygotowania, a przede wszystkim bez wyobraźni próbują zrealizować szalone pomysły, ale taka brawura często kończy się kalectwem albo śmiercią.


stres-pas


Dlaczego ludzie lubią jak adrenalina buzuje im w żyłach? Każdy to uczucie odbiera indywidualnie, a dla części osób jest to fantastyczny stan, który sprawia im przyjemność. Po prostu lubią się bać i pokonywać własne ograniczenia. Robią to, bo przestrzeń czy prędkość jakiej doświadczają daje im poczucie wolności, pełnego zespolenia się z naturą czy pomaga zapomnieć im o kłopotach i zredukować stres dnia codziennego.

Wszystko jest dla ludzi, ale zawsze trzeba myśleć o tym, co się robi i jakie to może mieć konsekwencje

stres-2


Czy wszystkie osoby oprawiające sporty ekstremalne to szaleni wariaci? Nie, bo jest jednak różnica między ekstremalną rozrywką, a ryzykowaniem życia bez sensu. Niestety są osoby, które jej nie zauważają i podejmują się działań, których przebieg może prowadzić tylko do jednego: tragedii. Nie widzą, że ryzyko jest zbędne, ale tak bardzo chcą zaimponować innym, że dopuszczają się największych głupot. Poniżej znajdziecie zestawienie nagrań pokazujących, co może pójść nie tak, jeśli chcecie popisać się nagrywając filmiki na wysokości.

Ich głupota doprowadziła ich na cmentarz, a w najlepszym wypadku na wózek inwalidzki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply