Śpisz w skarpetkach czy bez? Nawet nie wiesz, jak wiele to mówi o tobie!

Istnieją dwa typy ludzi: ci, którzy nie położą się spać bez włożenia ciepłych puchatych skarpetek i ci, którzy z takimi na nogach nie zasną. Jedni twierdzą, że nie da się spać z gołym  stopami, bo ciągle im zimno, bo jakoś dziwnie i nie da się tak spać. Drudzy twierdzą, że ze skarpetkami po prostu nie da się spać, że gryzą i ściskają, a po chwili człowiek się gotuje. 

Co ciekawe można wiele powiedzieć o człowieku, na podstawie takiego zachowania! Chcecie wiedzieć coś o sobie to sprawdźcie, czy lepiej spać w skarpetkach czy bez :D


glowne

 


Fani skarpetek

Jeśli nosisz skarpetki do spania, oznacza to, że jesteś osobą bardzo wrażliwą na zimno. Może to być związane z aspektami fizycznymi ciała. Jeśli masz delikatną i cienką skórę nie trzyma ona ciepła. Także metabolizm ma wpływ na odczuwanie zimna. Osoby z powolnym metabolizmem mają także wolniejsze krążenie krwi. Przez co są wrażliwsze na zimno. Takie oznaki mogą być związane z niewłaściwym funkcjonowaniem tarczycy.

Ma to również związek z twoją percepcją przestrzeni i temperatury. Zatem dwie osoby mogą całkowicie inaczej odczuwać te same warunki pogodowe.

Ludzie, którzy śpią w skarpetkach odczuwają także potrzebę ochrony. Lubią przytulne miejsca i zawsze dążą do budowania głębokich i dobrych relacji z innymi. Uszczęśliwia ich ciepło i przytulanie :)

O znaczeniu spania bez skarpetek dowiesz się z następnej strony

1949505-650-1463578268-prevewsocksspanie-w-skarpetkach-1-638

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply