Tragiczny wypadek i utrata nogi sprawiły, że życie tego nastolatka zupełnie się zmieniło… Jak sam mówi, na lepsze!

Wypadki zdarzają się na drogach codziennie, nie zawsze tym, którzy przeżyli udaje się wyjść z nich bez szwanku.

Jednak wypadek ze wszystkimi konsekwencjami może być zwrotem w życiu i to na lepsze. Statystyki z dróg są zatrważające. Codziennie dochodzi do wielu kolizji i wypadków, które skutkują nie tylko śmiercią, ale też kalectwem uczestników. W ciągu kilku sekund przez nieuwagę może zmienić się całkowicie życie nie tylko uczestników wypadku, ale całych ich rodzin. Osoba, która uległa wypadkowi potrzebuje pomocy i opieki, a to wymaga zmian w życiu rodziny.

949da40bbdc64c803813ad808736737a-800x600

 

Sergiej Kutovov nie spodziewał się, że jego życie całkowicie się zmieni, gdy ulegnie wypadkowi. Sergiej miał 17 lat, chodził do szkoły. Żył tym wszystkim, czym żyją nastolatki w tym wieku. Marzył o dziewczynie, dobrych ocenach i świetnej przyszłości. Niestety cierpiał na nadwagę, przez co był trochę wycofany, nie odnajdował się w grupie. Chciał grać w hokeja, ale otyłość mu to uniemożliwiała.

Kiedy 13 kwietnia 2013 r. przechodził przez ulicę, nawet nie spostrzegł się, gdy wpadło w niego pędzące auto. Poczuł tylko uderzenie, gdy leciał w powietrzu, zobaczył swoją oderwaną od ciała nogę. Jak sam wspomina, nie czuł ani strachu, ani bólu. Organizm był w takim szoku, że nie docierało do niego, co się stało. Dlaczego w jednej chwili przechodził pasami, a w drugiej leciał w powietrzu. Sergiej był utrzymywany w śpiączce tydzień po wypadku. Prawie rok był w szpitalu, zanim jego stan był na tyle dobry, by lekarze mogli go wypisać. O tym, co stało się potem, dowiesz się na kolejnej stronie.

9f64c0bd296f4115d1e738fa23fce95f-643x800

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply