Ten występ trzymał wszystkich w napięciu i pokazał, czym jest prawdziwa pasja, perfekcja i profesjonalizm

Każdy marzy o sławie i pieniądzach, ale takie zaszczyty i luksusy powinny należeć się tylko tym, którzy ciężko sobie na to zapracują. Z pewnością do takich ludzi należy para tancerzy-akrobatów z Ukrainy. 

W programie „Mam talent” nie ma ograniczeń, co do tematyki występu. Najczęściej pojawiają się osoby śpiewające i tańczące, lecz liczne grono stanowią także magicy, sportowcy czy inni sztukmistrzostwie. Szczególną uwagę przykuwają akrobaci, którzy pokazują, gdzie leżą granice ludzkiego ciała i fantazji artysty.


got-talent-p


Serca ukraińskich jurorów i publiczności podbiła pewna para akrobatów. Kobieta i mężczyzna wykonali pełen pasji taniec do przejmującego utworu Lary Fabian pod tytułem „Je t’aime” (Kocham Cię). Tancerze po pierwsze zachwycili poziomem trudności figur, jakie wykonywali, ale też techniką, która była nienaganna. Po drugie stworzyli niezwykły klimat podczas swojego występu, a po trzecie do ostatniej sekundy trzymali widzów w napięciu, ponieważ niebezpieczne figury mroziły oglądającym krew w żyłach.

Ta para akrobatów zdecydowanie kocha to, co robi

got-talent-1


Występ ukraińskiej pary pokazuje również, jak bardzo liczy się zaufanie u występujących razem akrobatów. Tylko setki godzin ćwiczeń i morderczych treningów mogą sprawić, że ludzie zawierzą sobie nawzajem życie i zdrowie, by osiągnąć oczekiwany artystyczny efekt.

Mamy nadzieję, że ta para osiągnie wielki sukces

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply