Nikt nie wierzył, że ten dom uda się wyremontować! Kiedy zakończono prace, oczom wszystkich ukazał się fantastyczny widok

Potrzeba matką wynalazków — mówi słynne powiedzenie. I tak naprawdę jest.

Czasami niemożność posiadania czegoś, prowadzi do tego, że robisz się bardziej zmotywowany i w okamgnieniu uzyskujesz to, o czym kiedyś mogłeś tylko pomarzyć. Podobnie stało się w przypadku tej węgierskiej rodziny. Byli młodym małżeństwem, które miało jedno dziecko i marzyło o własnym kącie.

Byliby zadowoleni nawet z malutkiego mieszkania, jednak nie stać ich było na jego zakup. Kwota, jaką udało się im zebrać, wystarczyła tylko na kupno niewielkiego zrujnowanego domu. Budowla kompletnie nie nadawała się do zamieszkania. Cześć tylnej ściany była w połowie zniszczona. Podobnie było z dachem. W wielu miejscach przeciekał. Młoda para była jednak przekonana, że dom uda się naprawić. Wierzyli, że ze zrujnowanego budynku zrobią przytulny domek, w którym będą szczęśliwie żyć.

Nie uwierzycie, ale udało się to im! Remont postępował bardzo powoli z powodu braku pieniędzy. Dlatego najpierw naprawiali najbardziej potrzebne rzeczy takie jak dach i podłogę. Okazało się, że dachu nie da się uratować. Był tak zniszczony, że nadawał się do rozbiórki. Młodzi ludzie postanowili przy okazji dobudować kolejne piętro w domu, aby zyskać dodatkowe metry kwadratowe. Później przyszedł czas na urządzanie wnętrza. Małżonkowie nie chcieli, aby było ono nowoczesne. Nie pasowało to do stylu życia, jaki prowadzili. Postawili na styl rustykalny.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply