Śmieją się, że jest idiotą! A on zarabia miesięcznie 10 000 $ tylko na ziemniakach. Jakiś obłęd

Większość ludzi marzy o osiągnięciu sukcesu i dużych pieniądzach.

Nic jednak nie spada z nieba i na wszystko trzeba ciężko zapracować lub wymyślić coś innowacyjnego, co szybko przyniesie zyski. Młodym ludziom często brak pomysłów na życie. Długo „żerują” na rodzicach i nie rwa się zbytnio do pracy, a tym bardziej do otworzenia własnego interesu. Owszem, chcieliby mieć coś swojego, ale najlepiej, gdyby to zostało podane im na tacy.

Podczas gdy inni ciężko pracują i dostają niewiele za swoją 8-godzinną pracę, Alex Craig zarabia 10 000 $ (jakieś 38 tysięcy złotych) pisząc po ziemniakach! Tak, dobrze przeczytaliście! 24-latek przez cały dzień pisze markerem po kartoflach i dostaje za to całkiem przyzwoite pieniądze. Jeden spersonalizowany ziemniak kosztuje nie mniej niż 10 dolarów.

Również i Wy możecie zamówić takiego kartofla (choć może być problem z wysyłką). Wszystko, co trzeba zrobić to wejść na stronę internetową Potatoe Parcel założoną przez młodego biznesmena i wybrać treść oraz rodzaj ziemniaczanego upominku. Do wyboru jest ziemniak ze zdjęciem własnym lub znajomego, ziemniak w formie pocztówki (z nadrukiem jakiegoś pięknego widoku) oraz ziemniak niespodzianka w tekturowym pudełeczku z jakąś wiadomością, którą osobiście pisze Alex.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply