Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

Słowa nie oddadzą tego, jak wyjątkowa jest relacja matki i dziecka. Dlatego niezwykle trudno jest sformułować życzenia urodzinowe dla mamy. Dla tych, którym znudziły się banały, mamy kilka ciekawych propozycji.

Więź, która łączy mamy z ich pociechami jest silna i unikalna.

Niektórzy twierdzą, że żadna miłość, której w życiu doświadczymy, nie będzie równie szczera i bezinteresowna, co uczucie do dziecka. W tym stwierdzeniu jest więcej niż ziarno prawdy, matki z dziećmi łączy w końcu coś wspaniałego. Świadomość tego, że kiedyś ta dwójka żywych stworzeń stanowiła jedno ciało jest niezwykła, a wręcz magiczna.

 Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

Dzień Matki

Dniem, w którym zwykło się szczególnie dziękować mamom za ich opiekę, obecność, czułość, dobre rady i wychowanie jest Dzień Matki. W Polsce obchodzi się go 26 maja. Z tej okazji młodsi obdarowują swoje rodzicielki własnoręcznie wykonanymi laurkami, a starsi kwiatami, czekoladkami, czy innymi drobnymi prezentami. Szacunek i miłość naszym mamom powinniśmy jednak okazywać mamom przez cały rok. Dzień Matki tylko nam o tym przypomina.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

Wspaniałą okazją do pokazania mamom, o tym, że nadal gorąco je kochamy i myślimy o nich każdego dnia, są ich urodziny. Każdy z nas powinien obchodzić je, jak własne i nigdy nie zapominać, że gdyby nasze matki nie przyszły na świat, my również byśmy się na nim nie pojawili.

To tylko jeden z powodów, dla których ten jeden dzień w roku musimy obejść hucznie i pokazać, jak ważne są dla nas matki i ich wkład w to, jakimi staliśmy się ludźmi. Trudno jest znaleźć właściwe słowa, które wyrażą pełnię uczuć, którymi darzymy mamy, warto jednak zrobić pierwszy krok. Mogą nim być np. życzenia urodzinowe. Poniżej znajdziecie garść ciekawych propozycji, z których możecie skorzystać, lub się nimi zainspirować.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

Tradycyjne życzenia urodzinowe dla mamy, wierszyki, SMS

1. „Za każdym razem, gdy jestem smutna, myślę o Tobie, za każdym razem, gdy czuję się zagubiona myślę o Tobie, za każdym razem, gdy staję przed trudnym zadaniem, myślę o Tobie. Czy wiesz dlaczego? Bo wtedy przed moimi oczami staje silny człowiek, którego nic nie jest w stanie zniszczyć. Wszystkiego najlepszego, dla najcudowniejszej i najsilniejszej Osoby!”

2. „Złoto, diamenty i inne kamienie na ziemi nie mogą się równać blaskowi miłości i opieki, którą mnie obdarzyłaś. Dałaś mi bezcenny dar życia i bezcennym darem jest mieć tak wspaniałą mamę. Wszystkiego, co najlepsze kochana Mamo!”

3. „Droga, bardzo droga Mamo, jakie to szczęście, że będąc już dorosłą osobą, dzięki Tobie czuję się czasami jak dziecko.
A to takie błogie uczucie. Bądź ze mną, z nami wszystkimi jak najdłużej, bo mnie i naszej rodzince tak dobrze z Tobą.”

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

4. „Mamo, tak bardzo Cię kocham,
dziękuję Ci za Twój uśmiech,
który ogrzewa mnie w różnych
chwilach życia a najbardziej
dziękuję Ci za to, że jesteś.”

5. „Kochana Mamo, na … urodziny pogody ducha, mnóstwo optymizmu, samych trafnych decyzji i dobrych ludzi dookoła. Aktywnego życia w szczęściu i zdrowiu oraz wiele miłości.”

6. „Dziękuję Ci, Kochana Mamo
za to, że mnie bardzo kochasz.
Twój uśmiech otwarłaś dla mnie,
zamknęłaś w sercu każdy smutek.
Dziś moje serce mówi:
dziękuję Mamo za Twą miłość.
Ona pozostanie jak światło
na całe moje życie.”

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

7. „Dni urocze, piękne, młode
W drodze życia napotkamy,
Ale jednym z najpiękniejszych
Będzie dzień urodzin Mamy.
Więc serdecznie Ci winszuję,
Aby przez ten dzionek cały
Tylko nuty zdrowia, szczęścia,
W Twoim sercu, Mamo, grały!”

8. „Więź, która nas łączy jest dla mnie wszystkim. B(y)łabym bardzo zagubiona, gdyby nie wielka miłość, którą mnie obdarzasz. To ona daje mi sens w życiu. Wszystkiego najlepszego Kochana Mamo!”

9. „Nie widzimy się codziennie lub nawet co tydzień, ale wiedz, że myślę o Tobie codziennie. Trzymam Cię i całą Twoją miłość w moim sercu. To niesamowite kim dzięki Tobie jestem! Wszystkiego najlepszego, Mamo!”

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

10. „Twoje serce, Mamo
– jest takie ogromne;
gniazdo z Twoich ramion
– tak bezpieczne.
Kiedy się w nie wtulam,
łatwo jest zapomnieć
wszystkie smutki, smuteczki,
strachy niedorzeczne.”

11. „Aby przyszłość przyniosła
same piękne wspomnienia.
Wszystkiego dobrego Mamo!”

12. „Kochana Mamo, z okazji … urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: zdrowia, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.”

Następne rymowane teksty oraz tradycyjne życzenia urodzinowe dla matek znajdziecie na kolejnej stronie.

Oryginalne życzenia urodzinowe dla mamy, które ucieszą ją i poruszą

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : adonai.pl, życzenia-urodzinowe.eu

Reply