15 gadżetów, dzięki którym praca w kuchni stanie się niewiarygodnie przyjemna

Jedzenie jest niezbędne do życia, więc każdy od czasu do czasu musi trochę pogotować w kuchni. Oczywiście najwięcej przebywają tam gospodynie domowe, matki i rzecz jasna zawodowi kucharze. W związku z tym, projektanci bezustannie szukają dla nich nowych rozwiązań, które ułatwią im gotowanie i pozwolą zaoszczędzić czas.

Kreatywność twórców gadżetów nie ma końca, tak jak wyobraźnia kucharzy. Zmieniające się potrzeby osób gotujących sprawiają, że designerzy muszą wymyślać coraz to nowe urządzenia kuchenne, dostosowanie do dużych wymagań konsumentów. Powstające sprzęty nie tylko mają być funkcjonalnie, ale powinny też ładnie wyglądać. Niektóre pomysły są niebywale proste, inne zaś zaskakują swoją innowacyjnością.


kuchnia-pas


Jeśli lubicie gotować bądź musicie gotować, polecamy poniższe gadżety, ponieważ dzięki nim praca stanie się szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Naszym zdaniem wszystkie te przedmioty powinny tworzyć obowiązkowe wyposażenie każdej kuchni.

1. Szczypce do mięsa

Dzięki tak skonstruowanym szczypcom, można uciąć idealne plastry mięsa.

245455-650-1447248456253


2. Ochraniacz na palce

Każdemu chyba zdarzyło drasnąć się w rękę podczas krojenia. Dzięki tej nakładce na palce będą one zawsze bezpiecznie, nawet jeśli będziemy kroić najostrzejszymi nożami świata.

246005-650-1447248457fangqieshouqi


3. Kosze do gotowania makaronu

Dzięki tym sylikonowym koszyczkom można gotować nawet cztery rodzaje makaronów w tym samym garnku! Dodatkowo pojemniczki zawierają miarkę, dzięki której wsypiemy tyle klusek, ile na prawdę potrzebujemy.

Na kolejnej stronie znajdziecie sposoby na idealne pokrojenie różnych ciast. 

246255-650-1447248457pasta-basket

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply