Bella Devyatkina ma zaledwie 4 lata, a już biegle mówi… 7 językami! Zobaczcie jej występ w telewizji

O tym, że znajomość języków obcych jest podstawą osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym świecie, chyba nikogo nie trzeba przekonywać, a mówienie po angielsku jest już absolutną koniecznością.

Rodzice już od przedszkola zapisują swoje dzieci na lekcje języków obcych, by w przyszłości były dwujęzyczne. Podczas gdy większość dzieci w wieku 4 lat dopiero uczy się najprostszych zdań i słówek, to Bella Devyatkina z Rosji potrafi już swobodnie rozmawiać w 7 językach! Dziewczynka jest wrodzoną poliglotką i miejmy nadzieję, że nie zmarnuje swojego talentu.


bella-devyatkina-p


4-latka wraz z mamą gościła w rosyjskim talent show, gdzie wprawiła wszystkich w osłupienie. Dziewczynka potrafiła dogadać się z ludźmi w różnych językach, a także bez problemu odczytywała pytania i odpowiadała na nie. To niesamowite, bo przedszkolaki dopiero uczą się liter ojczystego języka, a Bella już czyta całe zdania i w ojczystym rosyjskim, i w innych językach.

Dzieci bardzo szybko chłoną wiedzę, zwłaszcza jak są wybitnie uzdolnione w danej dziedzinie

bella-devyatkina-1


Rezolutna dziewczynka jest wulkanem energii i jak twierdzi jej mama, języków obcych uczy się od 2 roku życia. Początkowo był to tylko angielski, ale dziecku tak spodobało się poznawanie nowych słówek, że chciała poznawać kolejne języki i tak zaczęła się uczyć francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chińskiego i arabskiego.

Taki poliglotyczny talent w przyszłości zapewni Belli świetną prace, gdzie tylko będzie chciała

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply