Libby była zdumiona, gdy zobaczyła zdjęcie z USG. Niespodziewany gest nienarodzonego maluszka rozczulił rodziców i internautów!

Czego spodziewamy się po zdjęciu z USG? Na pewno nie tego, że zobaczymy na nim takie, niezwykłe przywitanie!

Zdjęcia z USG mają dla rodziców niebagatelną wartość. Dzięki nim opiekunowie dowiadują się, czy ich dziecko będzie zdrowe i na jaki kolor muszą pomalować jego pokoik. To pierwsze zdjęcie małej istotki, której dali życie, choć jeszcze mniej wyraźne, niż obraz z policyjnego radaru, jest ważniejsze niż wszystkie fotografie, które kiedykolwiek zostaną mu zrobione.

Obraz na USG potrafi być bardzo nieczytelny i rozmyty. Niekiedy, choć bardzo się staramy, nie potrafimy zlokalizować dziecka, dostrzec w jakiej znajduje się pozycji, wybadać, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka. Często nasze pociechy na skanach z USG wyglądają jak „kosmici”. Maluchy lubią zaskakiwać, w trakcie badania odwracać się pleckami i pokazywać z tej „brzydszej strony”. Niektórzy rodzice do końca ciąży nie znają przez to płci  swoich maluchów. Wyraźne i przejrzyste zdjęcia z USG to rzadkość. Niektóre obrazy z urządzenia są jednak jeszcze bardziej zaskakujące.

42 letnia Libby Vlasic i jej pięć lat młodszy mąż Matthew byli zdumieni, gdy zobaczyli zdjęcie z USG swojego maluszka, który na rozczulającym obrazie przybija rodzicom piątkę. Gest maluszka, który jak się tego dnia dowiedzieli, okazał się dziewczynką, był o tyle symboliczny, że o dziecko para starała się kilka lat. – To tak jakby przybiła nam piątkę, jakby powiedziała: brawo, postaraliście się i jestem – mówi wzruszona przyszła mama.

Więcej o tej sympatycznej rodzinie przeczytasz na następnej stronie.

w Vlasic, z Nowego Jorku byli prze szczęśliwi, gdy dowiedzieli się, że ich sześcioletni synek Miles w końcu będzie miał rodzeństwo. Para długo bezskutecznie starała się o drugie dziecko. Czas upływał, a zegar biologiczny Libby tykał. Para powoli zaczynała już tracić nadzieję, na to, że zostaną jeszcze rodzicami. Wtedy właśnie dowiedzieli się, że ich próby w końcu przyniosły oczekiwany efekt. Pierwsze USG, zrobione w dziewiątym tygodniu ciąży Libby pozwalało przypuszczać, że na świat przyjdzie dziewczynka.

W 20 tygodniu te przypuszczenia udało się potwierdzić. To nie wiadomość, że będą mieli dziewczynkę była jednak największym szokiem dla rodziców. Prawdziwej eksplozji emocji doznali, gdy zobaczyli zdjęcie, na którym dziewczynka przybija im piątkę. To wtedy opadł z nich cały stres, który nosili na swoich barkach, bijąc się z powracającymi natrętnie myślami, ze być może już nigdy nie będą rodzicami.

Bardzo się staraliśmy i tak długo nie wychodziło. Nie zrozumie tego nikt, kto nigdy nie był w podobnej sytuacji. To była prawdziwa walka – przyznaje Libby. – Gest naszej małej był taką dla nas nagrodą, przywitaniem, na które długo czekaliśmy – mówi Matthew. Zdjęcie, którym przyszli rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych szybko rozeszło się po sieci. Ich mała córeczka już zyskała popularność, choć jeszcze nawet nie przyszła na świat.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : nymag.com, thesun.co.uk

Reply