Alternatywa dla chemioterapii na różne rodzaje raka. Udowodniono, że ta roślina ma niezwykłe działanie!

Alternatywne naturalne środki są często znacznie bardziej skuteczne niż leki sprzedawane w aptece na receptę. Natura dała nam wszystko, czego potrzebujemy, by leczyć nasze ciała, trzeba więc tylko wiedzieć, jak to robić i z jakich jej darów korzystać w poszczególnych przypadkach.

W przeszłości do zwalczania raka stosowano miąższ owoców Flaszowca miękkociernistego, my jednak polecamy jego liście, które są bardziej wydajne i silniejsze w działaniu niż same owoce.

rak


Tysiące ludzi opiera się na medycynie naturalnej i nie myli się w tym, ponieważ zmieniła ona życie wielu osób. Warto ją wypróbować nawet jeśli nie do końca wierzy się w jej działanie. Ustalono, że istnieje wiele przypadków ludzi, którzy dzięki naturalnym lekom byli w stanie osiągnąć poprawę stanu swojego zdrowia i całkowicie wyleczyć różne przypadłości. Naturalne środki nie zawierają chemii, a więc nie wywołują skutków ubocznych, przez co są znacznie lepsze. Poza tym, nawet jeśli nie zadziałają zgodnie z oczekiwaniami, to na pewno nie zaszkodzą.

flaszowiec


Przepis na napar z liści flaszowca miękkociernistego

Składniki:

  • kubek wody
  • 5 liści flaszowca miękkociernistego
  • 1 łyżka miodu (opcjonalnie)

Jak przygotować napar? O tym na następnej stronie! 

Annona_muricata_(Corossolier_2)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : familiasalud.com

Reply