Monitoring w Disneylandzie zarejestrował coś, czego nikt nie potrafi wyjaśnić. Po moim ciele przeszły dreszcze, gdy zobaczyłam, co uchwyciły kamery!

Chyba każde dziecko marzy, by chociaż raz pojechać do Disneylandu. Ten kultowy park rozrywki znany jest chyba na całym świecie. Jego główną atrakcją są postacie z filmów Walta Disneya, baśniowe budynki i różnorodne formy rozrywki m.in. niesamowita kolejka górska.

Od kilku lat krąży plotka, że w sławnym parku pojawiają się duchy… Co jakiś czas świat obiega informacja o kolejnej tajemniczej postaci zaobserwowanej przez odwiedzających. Jedna z historii głosi, że Disneyland odwiedza nieżyjący już Walt Disney…

Niedawno w sieci pojawił się filmik, który wywołał spore zamieszanie. Jedna z kamer rejestrujących park uchwyciła coś nieprawdopodobnego. Nagrała tajemniczą, jasną postać przechadzającą się pewnym krokiem po terenie Disneylandu.

Zobaczcie, co zarejestrowały kamery. Byłam w szoku, gdy to zobaczyłam.
Co prawda materiał jest dość słabej jakości, ale mimo to można dostrzec tajemniczą postać. Do tej pory nie ustalono kim była…

Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku. Niech i oni zobaczą to nieprawdopodobne nagranie. 

duch-w-disneylandzie

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : theghostdiaries.com

Reply