Ten występ w talent show mrozi krew w żyłach! Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Występ w telewizji daje możliwość zdobycia sławy i rzeszy fanów. Nic więc dziwnego, że programy z gatunku talent show przyciągają tysiące ludzi, którzy chcą się pochwalić różnymi zdolnościami, talentami czy umiejętnościami. Niektóre z tych występów sprawiają, że widzom ze strachu włosy dęba stają.

Uczestnikiem brytyjskiej edycji Mam Talent, który przejdzie do historii tego programu jest Alex Magala, młody Mołdawianin, który nie boi się ryzyka, bólu  a nawet śmierci, gdyż to, co robi na scenie, w każdej chwili może skończyć się tragedią.


talnet-pas


Im występ bardziej emocjonujący i szokujący, tym bardziej podoba się publice. Jednak są takie pokazy, wobec których ma się mieszane uczucia. Bo jak podziwiać talent czy kunszt wykonania sztuczki, gdy cały czas drży się w środku ze strachu, by artyście nie stało się nic złego? A takie właśnie są występy Alexa. Mołdawianin zajmuje się połykaniem noży, mieczy i akrobatyką na maszcie.

Wiszenie z nożem w gardle jest spektakularne, ale nie komfortowe

talent-2


Występy Alexa sprawiają, że ciarki idą po plecach, a słowo odwaga nabiera nowego znaczenia. Widzowie drżą o każdy jego ruch, ponieważ najmniejszy błąd może go kosztować utratę zdrowia, a nawet życia! Akrobata jednak kocha to, co robi, ponieważ uprzednio zgłosił się do rosyjskiej edycji tego talent show, gdzie odniósł spektakularny sukces.

Półfinałowy występ Alexa wywołał skrajne reakcje i falę komentarzy

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply