Aliènette za swój występ została nagrodzona owacjami na stojąco, ale niestety nie mogła tego zobaczyć…

Aliènette ma 25 lat i pracuje w branży komunikacyjnej. Niestety nie jest jak inne dwudziestoparolatki, ponieważ od urodzenia jest niewidoma, ale nie poddaje się w walce o swoje marzenia. 

Młoda Aliènette od zawsze żyje pogrążona w ciemności, ale nie odebrało jej to radości życia. Wręcz przeciwnie, dziewczyna potrafi doceniać to co ma, a ma wiele, gdyż posiada fantastyczny słuch i głos. Jej wokal jest poważny, głęboki i przejmujący, o czym przekonało się jury i publika francuskiej edycji programu „Mam talent”.


performance-alienette-p


Aliènette przed występem była nieco zdenerwowana, a na scenę wprowadził ją gospodarz programu. Kiedy znalazła się już sam na sam z jury, trema zaczęła opadać i po kilku zdaniach kurtuazyjnej rozmowy, rozbrzmiała muzyka, a dziewczyna zabrała słuchaczy w wzruszającą podróż.

Jej występ wyróżniał się na tle innych wokalnych popisów dojrzałością i spokojem

performance-alienette-a


Szybko okazało się, że dziewczyna świetnie panuje nad swoim głosem. Pokazała, że potrafi go używać i uniknęła czegoś charakterystycznego dla uczestników telewizyjnych show: pokazania na silę, że ma talent. Nie krzyczała bez potrzeby, ale udowodniła, że subtelniejszym wykonaniem też można zdobyć serca słuchaczy.

Występ w „Mam talent” wzruszył i zachwycił wiele osób

Chcecie jeszcze posłuchać jej pięknego głosu? Jeśli tak, to koniecznie odwiedźcie drugą stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply