Antoine Bizet chyba nie wie, co to strach. Zobaczcie nagranie z kamerki GoPro jego karkołomnego zjazdu podczas zawodów Rampage 2016

Odwaga niektórych ludzi wprawia wszystkich w osłupienie. Do takich osób należy Francuz Antoine Bizet, który należy do czołówki najlepszych zawodników we freeride’u.

Freeriding zaliczany jest do sportów ekstremalnych i polega na zjeździe rowerem po bardzo trudnym terenie. To zjawiskowa dyscyplina, którą uprawiają tylko najodważniejsi, co potwierdzają nagrania wykonane z perspektywy zawodnika, kręcone z użyciem kamer GoPro.


antoine-bizet-p


Jednym z zawodników, na którym szczególnie skupiły się oczy sędziów i widzów Rampage 2016, był Antoine Bizet. Młody Francuz słynie z tego, że podejmuje się trików, których nikt dotąd nie wykonywał. W tym roku udało mu się zrobić podwójnego backflipa podczas zawodów w górach Utah, czym zachwycił wszystkich. Trasa jaką jechał nie jest łatwa, ale mężczyzna poradził sobie z nią koncertowo.

Tak wygląda trasa przejazdu oczami zawodnika

antoine-bizet-1


Większość ludzi bałoby się spojrzeć w dół trasy przejazdu Rampage, a co dopiero zjechać po niej rowerem. Dlatego freeriding jest sportem dla ludzi o mocnych nerwach i wielkim wewnętrznym opanowaniu. Oglądanie przejazdu Antoine z boku dostarcza wielu emocji, lecz jeszcze więcej przeżyć zapewni nagranie z kamery zamontowanej na kasku zawodnika. Dopiero z takiego ujęcia widać, jak niebezpieczny i stromy jest zjazd.

Nagranie z perspektywy zawodnika robi wrażenie

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply