Z jej wyglądu śmiał się cały świat! 8 lat czekała, zanim opublikowała kolejne zdjęcia

Dzisiejszy świat jest bezlitosny dla brzydkich ludzi!

To smutne, że bardziej liczy się wygląd niż wykształcenie czy dobre serce. Na to, jak wyglądamy, nie mamy wpływu. Decydują o tym głównie geny. Oczywiście możemy poprawiać swoją urodę za pomocą medycyny estetycznej czy operacji plastycznych, ale nie każdego na to stać. Niektóre dziewczyny decydują się ukryć swoje niedoskonałości pod makijażem. Profesjonalny make-up potrafi zatuszować blizny, poparzenia czy wymodelować rysy twarzy.

Chyba każdy z nas spotkał się z wyśmiewaniem czyjegoś wyglądu. Zetknęliśmy się z tym już w szkołach. Gdy jakieś dziecko było rude, piegowate czy grube, inne dzieciaki nie szczędziły mu złośliwości. Przeważnie taka osoba miała mało przyjaciół i musiała się mierzyć z ciągłymi docinkami na temat wyglądu. Lubimy oceniać ludzi i ich krytykować, gdyż dzięki temu czujemy się dobrze. Dowartościowujemy się nieco i czujemy się lepsi od tej „brzydkiej osoby”.

Bohaterka naszego wpisu od dziecka miała pod górkę. Wszystko za sprawą jej aparycji. Veronika Zaitseva nie była zbyt urodziwa, ale krewni i znajomi nie cenili ją za wygląd, lecz za charakter i przyjazne usposobienie. Gdy dziewczyna miała 16 lat, założyła konto w rosyjskim serwisie społecznościowym Vkontakte. Tak jak każda nastolatka zaczęła publikować tam zdjęcia. Jeden z użytkowników zaczął się z niej okrutnie naśmiewać. Pobrał jej fotografie i zrobił z nich prześmiewcze memy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply