Zobacz jak po latach wyglądają bohaterzy najpopularniejszych memów na świecie

Jedno zdjęcie wrzucone w internet może sprawić, że człowiek stanie się znany na całym świecie.

Codziennie do internetu trafia miliony zdjęć. Z wakacji, ze spotkań rodzinnych, różnych wydarzeń  z życia, ale także selfików ;) Z mnogości tych wszystkich fotek nie raz wyłaniają się takie, które zyskują na popularności, a osoby, które na nich są, zna cały świat. W zależności od kontekstu osoba sfotografowana może czuć się wyróżniona lub mieć potem niemałe kłopoty.

 

Nie każdy chce być zapamiętany jako Dziewczyna Katastrofa czy Scumbag Steve. Może nie pamiętacie tych przezwisk, ale na pewno znacie twarze, jakie się za nimi kryją.

Success Kid

Sammy Griner został sfotografowany przez mamę Laney, gdy miał 11 miesięcy w 2007 roku. Nie sądziła, że to zdjęcie będzie znał każdy na świecie. A co więcej, dzięki popularności mema z Sammym udało się uratować życie jego taty i zebrać odpowiednią ilość pieniędzy na operację nerek.

 

Disaster Girl

Zdjęcie dziewczynki z radosną miną obserwującą pożar zna każdy. Podobnie jak podpisy pod nim. Fotka została zrobiona w styczniu 2004 przez ojca dziewczynki Dava. Zdjęcie Zoe na tle płonącego domu powstały na szczęście na sesji treningowej straży. Obraz zyzskał popularność, gdy został opublikowany w JPG Magazine.

 

Scumbag Steve

W tym przypadku mem z udziałem Blacka Bostona sprawił, że miał ciężko. Zrobione przez matkę zdjęcie obiegło świat i kojarzone jest z nierobem, prostakiem i chamem, który wpadnie na imprezę, spije alkohol i ukradnie telefon. Blake, który na co dzień godzi naukę w szkole wieczorowej z pracą i opieką nad synem nie chciał być kojarzony z takim gościem. Niestety internet stworzył własną historię.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply