Może zostać pierwszą kobietą, która odwiedzi wszystkie państwa świata. Do spełnienia marzenia brakuje jej już bardzo niewiele!

Cassandra, zwana przez bliskich Cassie, dorastała w Connecticut (USA). Wraz z bratem i rodzicami wiodła zwyczajne życie, choć zawsze fascynował ją daleki świat i marzyła o tym, by go poznać. Do swoich marzeń podchodziła poważnie, więc podjęła naukę na kierunkach związanych z turystyką.

Kiedy Cassie miała 19 lat to postanowiła, że chce w praktyce poczuć czym jest ekoturystyka i wybrała się w podróż przez 19 państw. Jednocześnie pracowała i zwiedzała, a najczęściej zatrudniała się w hotelach, ale też zamiatała ulice i sadziła drzewa. Zajęcie było dla niej nieistotne, bo liczyło się poznawanie nowych kultur.

W wieku 24 lat odwiedziła już 24 państwa, co zmotywowało ją do podejmowana dalszych podróżniczych wypraw. Jej największym turystycznym projektem jest wyprawa Expedition196, która zakłada odwiedzenie w niecały rok wszystkich suwerennych państw na Ziemi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, cassiedepecol.com, expedition196.com

Reply