Może zostać pierwszą kobietą, która odwiedzi wszystkie państwa świata. Do spełnienia marzenia brakuje jej już bardzo niewiele!

Amerykanka podróżuje jako Ambasadorka Pokoju w imieniu International Institute for Peace Through Tourism, a swoją wyprawę rozpoczęła w lipcu 2015 roku w Palau. Swoimi wrażeniami z podroży dzieli się na stronie internetowej i blogu. Dzięki niemu gromadzi też fundusze na swą wyprawę.

Cassie zarabia nie tylko na blogu czy Instagramie, ale ma też sponsorów, a jej dotychczasowa podróż przez świat kosztowała około 200 tysięcy dolarów. Pieniądze jednak są dla niej nie ważne, ponieważ liczy się to, że zostanie pierwszą udokumentowaną w historii turystyki kobietą, która była wszędzie, czym pobije Rekord Guinnessa.

Cassie ma też nadzieję, że zainspiruje innych po podróżowania i pokaże, że każde marzenie można zrealizować, jeśli tylko się chce.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, cassiedepecol.com, expedition196.com

Reply