Mężczyzna udostępnił listę cech idealnej kobiety! Panie nie pozostawiły na nim suchej nitki

Ludzie często nie mogą dobrać się w pary ze względu na zbyt wysokie wymagania względem drugiej osoby.

Szukamy idealnej połówki, która spełni wszystkie nasze wymagania, będzie piękna, mądra, bogata, czuła, kochająca, zabawna, wrażliwa, troskliwa, urocza… Można tak wymieniać w nieskończoność. Należy mieć świadomość, że ideały nie istnieją i każdy człowieka ma jakieś wady. Trzeba umieć je zaakceptować i nie zmieniać nikogo na siłę.

Co ciekawe, najwięcej od innych wymagają ci, co niewiele mają do zaoferowania, jednak z jakiegoś powodu bardzo się cenią. Na przykład jakiś mężczyzna jest niechlujny, niekulturalny, zaniedbany i biedny a szuka kobiety pięknej, bogatej i seksownej. Z kobietami jest podobnie. Mimo że nie grzeszą urodą i intelektem, chcą mieć partnerów z najwyższej półki. Oczywiście nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Niektórzy patrzą na to wszystko realnie.

Nie szukają modeli czy modelki z okładki, tylko zwracają uwagę na kogoś mniej szałowego, z kim są szczęśliwi przez długie lata.

Pewien użytkownik Twittera napytał sobie niedawno wielkiej biedy. Alexander Cortes udostępnił na swoim koncie listę cech, która powinna posiadać każda dziewczyna. Panie poczuły się ogromnie urażone i nie szczędziły mężczyźnie złośliwych, a nawet chamskich komentarzy.

Przejdź na kolejną stronę, by dowiedzieć się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply