Rosjanin chciał pocałować żółwia. Nie spodziewał się, że zwierzę zareaguje w ten sposób!

Ludzie uwielbiają przytulać i całować swoich pupili.

Chcą im w ten sposób pokazać, że są dla nich bardzo ważni i traktują ich, jak pełnoprawnych członków rodziny. Nie wiadomo, czy zwierzęta zdają sobie sprawę, że buziak jest przejawem bezwarunkowej miłości. Pewne jest, że nie wszystkie zwierzaki lubią tego typu pieszczoty. Niektóre osobniki stresują się głaskaniem, przytulaniem oraz całowaniem i chcą tego za wszelką cenę uniknąć.

Robią się niespokojne i zestresowane dlatego, jeśli zobaczysz jakieś niepokojące zachowania, uszanuj niechęć swojego zwierzaka do pieszczot. Najczęściej czułością obdarza się psy i koty, jednak właściciele nie szczędzą ciepłych uczuć również innym gatunkom. Całują i przytulają ptaki, chomiki, świnki, węże, jaszczurki czy żółwie. Te ostatnie bardzo tego nie lubią, o czym przekonało się już kilku śmiałków.

Pewien mężczyzna mieszkający w Rosji chciał pochwalić się swoim ukochanym zwierzakiem. Wyjął niewielkiego żółwia z terrarium i zaczął się z nim droczyć. Wszystko nagrywali telefonem komórkowym jego znajomi. Po chwili zdecydował, że go pocałuje. Była to jedna z najgorszych decyzji w jego życiu. Zwierzęciu bardzo nie spodobały się pieszczoty opiekuna i zareagowało na nie dość agresywnie. Gdy Rosjanin przybliżył twarz do jego otworu gębowego, skorupiak zacisnął swoją szczękę na jego języku.

Przejdź na kolejną stronę i zobacz nagranie! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply