Obok tych hipnotyzujących oczu afrykańskiego chłopca nie można przejść obojętnie. Jaka jest tajemnica ich intensywnie niebieskiej barwy?

Aby Abushe mógł się kształcić, rodzice zdecydowali by zamieszkał z babcią, która ma dom bliżej szkoły. Dzięki temu chłopiec może się uczyć i kiedyś zapewnić sobie oraz swojej rodzinie życie w godniejszych warunkach. Wie, że musi ciężko pracować, by zrealizować swoje największe marzenie.

Abushe marzy o byciu piłkarzem. codziennie więc trenuje, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona, zaś idolem Messi. Chłopiec uważa, że są podobni, ponieważ oboje są inni od swoich kolegów (Messi ma  zespół Aspergera)

Miejmy nadzieje, że chłopcu uda się spełnić marzenia, a rozgłos, jaki przyniosła mu publikacja zdjęć, ułatwi drogę do tego celu. Być może zainteresowanie mediów osobą Abusha wpłynie też na sposób myślenia jego rodaków, którzy często wierzą, że różne odstępstwa od normalnego wygląd są boską karą i dowodem na istnienie czarów, a nie wynikiem choroby.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wereblog.com, gypsy.ninja, wikipedia.org

Reply