Nienarodzone dziecko uratowało życie matce! Poznaj historię, która poruszyła miliony!

Mieszkanka Wielkiej Brytanii Catherine Thomson nie miała łatwego życia. W liceum padła ofiarą napastowania seksualnego i długo nie mogła się otrząsnąć z dramatu, który niemal zrujnował jej życie.

Przez tragiczne wydarzenia, straciła wiarę w siebie i kontrolę nad swoim życiem. Dziewczyna wpadła w anoreksję. W ciągu kilku tygodni schudła ponad 32 kilogramy.

Jej bliscy i kochający mąż byli załamani. Prosili Catherine, aby jak najszybciej poddała się leczeniu. Dziewczyna w końcu uległa i trafiła do First Steps Derbyshire. Początki były bardzo trudne. Wydawało się, że już nic nie pomoże wyciszonemu organizmowi.


1Któregoś dnia Catherine dowiedziała się, że jest w ciąży. Radość z powiększenia rodziny przeplatała się z niepokojem o nie najlepszy stan zdrowia. Lekarze byli zdziwieni, że kobieta w ogóle zaszła w ciąże. Jej organizm był tak wycieńczony nieustannymi głodówkami, że poczęcie dziecka graniczyło niemal z cudem. A jednak się udało!

Dziewczyna nabrała wreszcie chęci do życia. Wiedziała, że musi troszczyć się nie tylko o siebie, ale również o niewinną istotę znajdująca się w jej brzuchu. Dziecko dało jej sporo motywacji i chęci do walki. Gdyby nie ciąża, Catherine zagłodziła by się na śmierć.

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply