Jej ojciec zmarł 4 lata wcześniej, ale zrobił coś, by być przy córce w najważniejszych chwilach. W tym roku otrzymała ostatni prezent i ważną wiadomość

Ojcowie w życiu każdej kobiety są bardzo ważni, bo kształtują jej zdanie o mężczyznach.

Ojcowie zawsze mają słabość do swoich córek, potrafią je rozpieszczać i traktować jak księżniczki. Ojciec zawsze więcej pozwoli córce niż synowi. Ojciec chce wychować syna na dzielnego i silnego mężczyznę, a swoją córeczkę chce chronić przed złem, osłaniać i dbać o nią, jak tylko potrafi. Stara się być jej rycerzem, na którego zawsze może liczyć.

Kontakt ojciec – córka jest bardzo ważny. Relacje, jakie zbudują, to jak ojciec będzie się zachowywał, wpłynie na całe życie kobiety. Przez pryzmat zachowania swojego ojca będzie potem oceniać innych mężczyzn i szukać partnera. Kiedy relacje są dobre, kobieta zna swoją wartość i wie, że są zachowania, których nie można przebaczyć mężczyźnie. 

Jednak życie nie jest fair i często rodziców traci się zbyt wcześnie. Nikt w żadnym wieku nie jest gotowy, by stracić rodziców. Nie ważne ile się ma lat, póki rodzice żyją jest się dzieckiem. Dba się o nich, stara się nie zawieść. Ciężko jest pogodzić się ze stratą, zwłaszcza gdy nadchodzi zbyt wcześnie. Kiedy chce się pochwalić tyloma rzeczami w życiu, pokazać, jak radzi sobie w życiu, zakłada własną rodzinę.

Bailey Sellers doświadczyła strasznej straty ukochanego ojca. Cztery lata temu zdiagnozowano u niego raka, agresywny nowotwór szybko wyniszczył organizm Michaela i mężczyzna zmarł. Kiedy poznał diagnozę, zadbał, by załatwić wszystkie doczesne prawy, ale także być duchem przy swojej córce – w każde urodziny otrzymywała piękny bukiet kwiatów z dedykacją od ojca. W tym roku do bukietu była dołączona kartka.

Jej wzruszającą treść poznasz na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply