20 olśniewających cytatów Moniki Belluci o urodzie, kobiecości i pięknie! Musicie je poznać

Włoska aktorka Monica Bellucci wielokrotnie była nazywana boginią oraz ikona piękna i stylu.

Jej uroda, energia i zmysłowość doprowadzały i nadal doprowadzają do szaleństwa miliony mężczyzn na całym świecie. Inne kobiety zazdroszczą jej wyglądu, a najbardziej złośliwi twierdzą, że sprzedała duszę diabłu, bo mimo 55 lat nadal wygląda obłędnie. Niejedna 20-latka mogłaby jej pozazdrościć figury, wigoru i pozytywnego podejścia do życia.

Aktorka twierdzi, że dopiero w dorosłym życiu odzyskała wewnętrzną harmonię i zrozumiała co jest najważniejsze. To wzór do naśladowania dla młodych kobiet i inspiracja dla projektantów. W Monice jest naprawdę coś wyjątkowego. Nie chodzi tu nawet o jej hipnotyzujący wygląd, którym każdy się może zachwycić, ale o jej wewnętrzne piękno i sposób bycia. Jest kobietą bardzo inteligentną, odważną, intrygującą i pewną siebie. Dziś specjalnie dla was zebraliśmy 20 cytatów Moniki Bellluci o pięknie, uczuciach, inteligencji i kobiecości.

1.”Piękno dla kobiety staje się problemem tylko w dwóch przypadkach: gdy go nie ma, i kiedy nie ma nic oprócz urody.”

2.„Nie należę do pań, które się klepie po pupie.“

3.” Kobiecość to harmonia, zmysłowość i naturalność. „

4. „Co mam zrobić, gdy się zestarzeję i moje odbicie w lustrze już nie będzie zachwycać? To samo co robiła moja mama. Nie będę patrzeć w lustro
— będę patrzeć na swoje dzieci.”

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply