Rzucił temu psu kawałek kurczaka i zaczął za nim iść. Po chwili zobaczył coś, co roztopiło jego serce

Zwierzęta mieszkające na ulicach nie mają łatwo. Ciężko zdobyć im pożywienie i ciepły kąt do spania. Szczególnie w złej sytuacji są zimą.

Muszą zmagać się z ogromnym mrozem i czasem w ekstremalnych warunkach walczyć o przeżycie.W poszukiwaniu schronienia zakradają się do piwnic, opuszczonych budynków czy śmietników. Niestety z powodu głodu i niskich temperatur nie wszystkim udaje się przeżyć. Najgorzej mają koty. Często, aby się ogrzać, chowają się pod nagrzanymi samochodami. Niczego nieświadomi kierowcy odpalają auta i niekiedy futrzaki nie są w stanie już uciec.

Są ludzie, którzy bez wahania pomagają potrzebującym zwierzakom, ale są również tacy, którzy są kompletnie obojętni na ich los. Niekiedy chcą nawet przyczynić się do ich śmierci i zatruwają im jedzenie lub wbijają w nie gwoździe czy żyletki. To osoby bez serca i za swoje zachowanie powinny ponieść odpowiednią karę. Nie wszyscy postępują tak okrutnie. Dobry człowiek nie zawaha się wyciągnąć do żywej istoty dłoń i wesprzeć ją, chociażby malutkim kawałeczkiem jedzenia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : ViralHog

Reply