12 trików, które oszczędzą twój czas i sprawią, że będziesz pięknie wyglądała!

Delikatny makijaż podkreślający urodę i maskujący jej mankamenty jest nieodzowną częścią poranka. Patrząc na gwiazdy, które nakładają kilkanaście warstw różnych pudrów, żeby czuć się dobrze patrząc w lustro, można nabawić się migreny.  Spoglądając trzeźwym okiem na te tony pudru można się tylko zastanawiać, jak to się wszystko trzyma. 

Nie odkryjemy ognia, gdy powiemy, że pełen make-up nie jest taki niezbędny, by dobrze wyglądać. Jednak, jak cię widzą, tak cię piszą, więc lepiej z zaspanymi oczami nie biec na spotkanie firmowe. Mamy dla was 12 szybkich trików, dzięki którym nie spędzisz dużo czasu przed lustrem, a będziesz pięknie wyglądać!2. Ukryj cienie pod oczami.

Wystarczy wklepać trochę rozjaśniającego korektora, by twoje oczy nie wyglądały na zmęczona, a ty na zaspaną!

1


2. Postaw na usta!

Jeśli nie masz czasu na makijaż, po prostu pomaluj tuszem rzęsy i postaw na usta. Pomaluj je intensywniejszym kolorem i nabłyszcz. Jeśli masz usta w kiepskiej kondycji, pomoże ci masaż szczoteczką do zębów (przy ich myciu) i nawilżanie ust balsamem.

2


3. Eyeliner

Kreska musi być wykonana jak najbliżej linii rzęs. Może być cienka ważne, by ładnie uzupełniała i przyciemniała rzęsy.

3


4. Zalotka.

Nie zapominaj o niej, wystarczy podgrzać ja delikatnie przed użyciem i efekt podkręconych rzęs utrzyma się długo. Potem wystarczy odrobina tuszu.

beautiful-2315_960_7204


5. Używaj pędzla.

Jeśli chcesz ukryć niedoskonałości skóry, użyj pędzelka w korektorze. Cienka warstwa nie zrobi plam i delikatnie przykryje niedoskonałości.

5


6. Sprawdź błędy.

Jeśli nałożyłaś szminkę lub eyeliner na szybko, sprawdź przed wyjściem czy się nie rozmazały. Eyeliner lubi odbić się na powiece, przez co możesz się ośmieszyć.

6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply