Lekarz wybuchnął śmiechem, gdy wyciągnął dziecko z tej kobiety! Kiedy sama je zobaczyła, wiedziała, o co mu chodziło

Narodziny dziecka to nie tylko ogromne szczęście, ale i wielkie przeżycie.

Głównie dla matek, które niekiedy boją się porodu i obawiają się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Szczególnie osoby, które rodzą po raz pierwszy, mają mnóstwo lęków i wątpliwości, ale i kobiety z doświadczeniem mocną przeżywają tę ważną chwilę. Gdy poród się zakończy, niemal od razu chcą zobaczyć bobasa, aby upewnić się, czy wszystko z nim w porządku.

Czasem są zaskoczone wyglądem maluchów. Nowo narodzone dzieci nie prezentują się zbyt uroczo. Mają lekko stożkowate główki, obrzęknięte powieki, a nawet niewielkie krwiaki. Wszystko przez trudną drogę, jaką noworodek przebył, wydostając się na świat. Trzeba się więc przygotować na to, że nie będzie przypominał słodkiego dziadziusia z reklamy. Dopiero po jakimś czasie zacznie pięknieć i z małego opuchniętego boksera stanie się uroczym brzdącem.

15 maja Chrissy Corbitt urodziła swoje piąte dziecko — córeczkę Carleigh. Tak, jak każda matka również i ona nie mogła się doczekać pojawienia się bobasa na świecie. Gdy dzień rozwiązania wreszcie nadszedł, kompletnie nie mogła zrozumieć zachowania lekarza i członków zespołu medycznego.

Gdy lekarz wyciągnął ją ze mnie, wszyscy na sali zaczęli się śmiać i byli bardzo podekscytowani — powiedziała ABC News dumna mama.

Co rozbawiło lekarzy? O tym na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : abcnews.go.com

Reply