Lekarz w zaledwie miesiąc całkowicie odmienił stan pacjentki z zabójczym poziomem cholesterolu. Sprawdźcie, co takiego zrobił

Problemy ze zdrowiem spowodowane złym jedzeniem to znak naszych czasów. Wiele osób je dużo wysoko przetworzonej żywności, a za mało warzyw i owoców, co sprzyja odkładaniu się cholesterolu w organizmie. Taki problem miała pewna kobieta, która dziś dzieli się z internautami swoją historią, by każdy mógł zadbać o swoje zdrowie i poznać prosty sposób na kontrolę poziomu cholesterolu we krwi. 

Wykonywanie okresowych badań to podstawa dbałości o zdrowie. Dzięki regularnym badaniom i wizytom kontrolnym łatwiej wyłapać problemy ze zdrowiem i je wyleczyć. O tym, że szczegółowe sprawdzanie zdrowia jest bardzo ważne, przekonała się kobieta, która przeżyła szok, gdy zobaczyła swoje wyniki. Wypisane parametry były na takim poziomie, że stan zagrożenia życia mógł wystąpić w każdej chwili.


dynia-pas


Największym problemem był poziom parametrów krwi, poniewaz były znacznie podwyższone. Mocznik, cholesterol, glukoza, lipidy i trójglicerydy – wszystkie te substancje w zbyt dużych stężeniach krążyły po układzie krwionośnym. Co w tej sytuacji zrobił lekarz? Wydal pacjentce bardzo ważne zalecenie i puścił do domu, każąc się po miesiącu zgłosić na kolejne badania. Kobieta po 4 tygodniach wróciła, a jej stan zdrowia był niemal idealny.

Rada lekarza okazała się niezwykle skuteczna

stethoscope-840125__180


Sekretem doktora było zalecenie pacjentce picia specjalnego koktajlu. Kobieta miała spożywać napój z surowej dyni piżmowej. By go przygotować, należy obrać 100 – 120 g dyni, pokroić na kawałki i umieścić w blenderze. Zmiksować dodając trochę wody. Mieszanka powinna mieć jednorodną i aksamitną konsystencję. Smoothie należy spożyć 15-20 minut przed śniadaniem. Po miesiącu należy skontrolować wyniki kuracji i jej intensywność dostosować do dalszych potrzeb.

Dynia zaskakuje bogactwem składników. Czytajcie dalej, a dowiecie się, na jakie jeszcze kłopoty pomaga to pękate warzywo

sweet-pumpkin-986346_960_720

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralsection.com

Reply