Młode małżeństwo straciło wszystko, co miało! Gdy poznasz powód będziesz w szoku!

Kiedy Mark Higgins i Becky Szenek postanowili się przeprowadzić, nie sądzili, że zapoczątkuje to tak okropne wydarzenia. Wszystko wydawało się proste i przyjemne. Wreszcie znaleźli wymarzone mieszkanie, w którym chcieli zamieszkać ze swoim dzieckiem. 

Dom, w którym para zamierzała zamieszkać, był oddalony zaledwie 13 kilometrów od wcześniejszego miejsca zamieszkania. Jednak nie mieli możliwości transportu dobytku we własnym zakresie.Postanowili zatrudnić profesjonalną firmę, która zajmie się przewiezieniem ich rzeczy. Szybko udało się znaleźć firmę, która miała swoją stronę na Facebooku. Nawiązali z nią kontakt, wszystko wyglądało w porządku – mieli dużo dobrych opinii.

26

Firma przyjechała o umówionej porze, pracownicy byli bardzo mili i szybko spakowali dorobek pary do auta. Mark i Beky udali się do nowego domu i czekali na dostawę. Niestety, jak się okazało padli ofiarą oszustów, którzy zabrali ich dobytek i zniknęli! Firma była fikcyjną, a wszystkie rzeczy przepadły. Meble, ciuchy, a nawet pamiątki rodzinne i rzeczy dziecka! Wszystko to zostało im zabrane.

removals-robbery (1)


Dzięki pomocy okolicznych mieszkańców udało się zebrać trochę pieniędzy, by para mogła kupić sobie podstawowe rzeczy. Dla nich najgorsze jest jednak to, że stracili wszystkie rodzinne pamiątki, których już nigdy nie odzyskają.

removals-robbery

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror.co.uk

Reply