Kechi przeżyła katastrofę samolotu i przeszła ponad 100 operacji. Teraz w programie „Mam talent” udowadnia, że nigdy nie można się poddawać

Życie pisze najbardziej zaskakujące scenariusze.

Jedno zdarzenie potrafi wywrócić życie człowieka do góry nogami. Czasem są to zmiany pozytywne, a czasem negatywne, wynikające z traumatycznych wydarzeń. Niezależnie jednak od tego, co zgotował nam los, powinnyśmy zawsze żywić wiarę i nadzieję w to, że przyszłość przyniesie jeszcze wiele szczęśliwych chwil.

W wieku 16 lat ludzie mają wrażenie, że cały świat stoi przed nimi otworem. Są pełni planów i marzeń, dla których realizacji poświecą wiele. Niestety nie każdy nastolatek ma szansę zrealizować swoje śmiałe plany, bo życie przynosi bardzo trudne i bolesne doświadczenia.

Kechi Okwuechi ze Stanów Zjednoczonych była nastolatką jakich tysiące. Śliczna młoda dziewczyna chodziła do szkoły, spotykała się z przyjaciółmi i rozwijała swoją pasję – śpiewanie. Niestety jej codzienność przerwał tragiczny wypadek – katastrofa samolotu.

Kechi miała wiele szczęścia, że przeżyła upadek aeroplanu, ponieważ aż 107 innych pasażerów zginęło. Dziewczyna miała bardzo poważne obrażenia ciała, m.in poparzenia. W efekcie została poddana intensywnemu leczeniu i przeszła ponad 100 operacji! Aż trudno sobie wyobrazić, ile bólu i cierpienia Kechi musiała znieść.

 

Kechi przez cały czas rekonwalescencji nie przestała marzyć o śpiewaniu. Kiedy stan zdrowia jej na to pozwolił, postanowiła spróbować swoich sił w programie „America Got Talent”. Pełna obaw udała się na casting wstępny i została zaproszona na przesłuchanie przez jury.

Koniecznie odwiedźcie kolejną stronę i posłuchajcie Kechi jak śpiewa. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : virealno.com, youtube.com

Reply