8 przerażających zabiegów i operacji, które stają się coraz bardziej popularne. Nie uwierzysz, co ludzie potrafią zrobić ze swoim ciałem!

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna stają się coraz bardziej popularne i choć poprawienie piersi czy korekta nosa kosztują dość dużo, masa ludzi latami zbiera pieniądze, aby poddać się takim operacjom.

Wynika to w dużej mierze z kompleksów, z którymi musieli zmagać się latami. Myślą, że z pomocą chirurga ich życie stanie się lepsze, zyskają więcej pewności siebie i z optymizmem będą patrzeć w przyszłość. W poprawianiu rażących defektów oczywiście nie ma nic złego i jeśli ktoś dzięki temu ma poczuć się lepiej, powinien skorzystać z dobrodziejstw medycyny.

plastic-surgery

Co innego w sytuacji, gdy dana osoba jest uzależniona od takich zabiegów lub upiększa się na siłę. Wtedy zazwyczaj otrzymuje odwrotny efekt i wygląda o wiele gorzej niż przed metamorfozą.

Z roku na rok lekarze i specjaliści z zakresu urody proponują coraz to nowsze i podobno lepsze rozwiązania pojawiające wygląd. Wychodzą naprzeciw klientom, którzy oczekują od nich coraz to więcej. Niektóre ich życzenia są bardzo dziwne i absolutnie nie służą zdrowiu, ale mimo to są przez lekarzy spełniane.

Na kolejnych stronach zobaczysz najdziwniejsze zabiegi i operacje plastyczne. Numer 3 bije wszystkie na głowę!

surgery

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wittyfeed.com

Reply