Po tym, jak zaprezentowała swoje zdjęcia w internecie, zalana została falą hejtu. Wszystko przez to, że jej cera odbiega od standardów kreowanych przez media

Ludzie potrafią być okrutni, zwłaszcza jeśli są anonimowi w internecie.

Em Ford 27-letnia była modelka, przeprowadziła eksperyment który, daleko odbiega od standardów piękna kreowanych przez media. Wystawiła swoje zdjęcie bez makijażu i otrzymała ponad 100000 komentarzy, w większości negatywnych. Dlatego nagrała też krótki filmik, prezentujący ją w pełnym makijażu i bez niego. Co spowodowało kolejna lawinę komentarzy. Ford powiedziała: „Chciałam stworzyć film, który pokazał by, jak social media kreują nierealistyczne oczekiwania zarówno wobec kobiet jak i mężczyzn. Dziś jako społeczeństwo przyzwyczajeni jesteśmy do fałszywych obrazów doskonałości porównując się do nierealistycznych standardów piękna, które mogą być trudne do zrealizowania, zapominając o tym, że jesteśmy po prostu piękni, ponieważ jesteśmy sobą. Jesteś piękna bez względu na to jak się czujesz, jak wyglądasz, musisz być tego pewna swojego piękna, a przyjaciele sami się znajda. Uwierz w siebie i nigdy nikomu nie pozwól powiedzieć, że jesteś brzydka – nawet samej sobie”. Em Ford wystawiła swoje zdjęcie bez makijażu, prezentując cerę, odbiegająca od standardów kreowanych przez media. 

pieknaPo lawinie komentarzy, zwłaszcza negatywnych, postanowiła nagrać też filmik, który ukazuje ją w pełnym makijażu i bez niego. 

Jeżeli podoba Ci się to co chciała przekazac ta wyjatkowa dziewczyna podziel się tym ze znajomymi na Facebboku, w końcu wszyscy jesteśmy piękni, tylko musimy w to uwierzyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply