Te zdjęcia powinny zostać natychmiast usunięte z internetu! Numer 4 jest najgorsze

Internet daje mnóstwo fantastycznych możliwości, ponieważ umożliwia łączenie się z ludźmi z najodleglejszych krańców świata.

W sieci można znaleźć wiele ciekawych informacji oraz porad, które przydają się w codziennym życiu. Internet ma również swoje ciemne strony. Niektórzy twierdzą nawet, że ma więcej wad niż zalet. Do głównych wad zalicza się m.in. szerzenie przestępczości w sieci i rozpowszechnianie treści zabronionych.

Psycholodzy alarmują, że korzystanie z internetu źle wpływa na prawidłowe kontakty międzyludzkie oraz mocno uzależnia. Widać to na przykład w mediach społecznościowych. Kto nie ma w znajomych osoby, która by nie wrzucała codziennie po kilka zdjęć do sieci. Tacy ludzie są niesamowicie męczący, a najgorsze jest to, że kompletnie nie zdają sobie z tego sprawy.

Internauci zamieszczają w sieci przeróżne zdjęcia, często nie zdając sobie sprawy ze swojej głupoty. Dziś przedstawiamy kilka dowodów na to, że nie wszyscy ludzie powinni mieć dostęp do internetu. Które zdjęcie Waszym zdaniem jest najgorsze?

1. Dziadek, który ściska za tyłek swoją wnuczkę. Po szerokim uśmiechu widać, że jest w siódmym niebie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply