Ludzie żądają usunięcia grubych mężczyzn w obcisłych kąpielówkach z plaż! Skarżą się na ich złe zachowanie i odrażający wygląd

Wszyscy bardzo się cieszą, gdy nadchodzą wakacje. Wówczas można wziąć urlop i odpocząć w jakimś urokliwym miejscu, najlepiej zagranicznym.

Po całym roku ciężkiej pracy, każdemu należy się odpoczynek, niezależnie czy się jest prawnikiem, lekarzem, policjantem czy zwykłym budowlańcem. Wiele osób odkłada na wymarzony urlop przez cały rok. Gdy nadejdzie upragniony okres, pakujemy walizki i wyruszamy na wyczekiwany odpoczynek. Zazwyczaj nie przejmujemy się swoim wyglądem, a na plażach chętnie się rozbieramy. W końcu nikt nie będzie się opalał lub pływał w koszulce i szortach. Okazuje się, że nie wszyscy przychylnie patrzą na urlopowiczów z nadwagą. Szczególnie mężczyzn pojawiających się na plażach w obcisłych kąpielówkach.

Najnowsza kampania społecznościowa we Francji zyskuje z dnia na dzień na popularności. Użytkownicy mediów społecznościowych wzywają do wprowadzenia zakazu noszenia obcisłych kąpielówek przez otyłych mężczyzn. Ich zdaniem jest to po prostu nieestetyczne i odpychające. Nie tak dawno w niektórych miastach na Lazurowym Wybrzeżu zakazano zakładania burkini (specjalnych strojów kąpielowych dla muzułmanek). Użytkownicy francuskich sieci społecznościowych stwierdzili, że niesprawiedliwe jest zakazywanie czegoś wyłącznie muzułmanom. 

Uznali, że równie dobrze by było zabronić noszenia grubym mężczyznom kąpielówek, ponieważ wyglądają odpychająco. Przeciwnicy pokazywania się otyłym mężczyznom na plażach twierdzą, że widok grubych wczasowiczów psuje wakacje innym. Na dodatek urlopowicze poruszają się roznegliżowani w miejscach publicznych w niedalekiej odległości od plaż. Wchodzą do sklepów czy barów w samych slipach i nie widzą w tym nic złego. Sądzą, że są na wakacjach i wszystko im wolno a tak po prostu nie wypada.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply