Gwiazdy i celebryci to zwykli ludzie, z takimi samymi niedoskonałościami jak my. Wystarczy tylko spojrzeć na ich zdjęcia bez makijażu

Gwiazdy kina, estrady czy telewizji jawią się zazwyczaj jako osoby nieskazitelne: zawsze dobrze ubrane, uczesane i umalowane, które mają super gładką skórę i niezwykle lśniące włosy. Wygląd godny pozazdroszczenia, ale warto zadać sobie pytanie: czy jest prawdziwy?

Dbanie o wizerunek zewnętrzny jest częścią pracy aktorek czy piosenkarek, które również swym atrakcyjnym wyglądem przyciągają widzów czy słuchaczy. W dbaniu o urodę nie ma nic złego, ale nie wolno ulegać złudzeniu, że ludzie są perfekcyjni. Nikt bowiem nie jest idealny i gwiazdy też, choć tak bardzo zabiegają o to, by być wiecznie pięknymi i młodymi. Jeśli macie kompleksy patrząc na zdjęcia znanych aktorek, piosenkarek czy celebrytek, to koniecznie musicie zobaczyć, jak wyglądają te osoby bez makijażu, a wasze rozterki na pewno znikną.


Celebrities-Without-Makeup-p


Makijaż może kompletnie zmienić wygląd twarzy: przede wszystkim zatuszować niedoskonałości, a w dalszej kolejności uwypuklić i podkreślić naturalne atuty człowieka, np. głęboki kolor oczu. Gwiazdy czy celebrytki współpracują z najlepszymi makijażystami, więc zazwyczaj ich makijaże znacznie poprawiają ich urodę, dlatego warto zobaczyć jak wyglądają, gdy zabraknie podkładów, cieni, tuszu i innych specyfików, tworzących makijażową maskę.

Którą z pań najtrudniej poznać? 

1. Uma Thurman

Celebrities Without Makeup (7)


2. Sharon Stone

Na kolejnych stronach znajdziecie m.in. zdjęcia: Jennifer Lawrence, Khloe Kardashian, Beyonce, Mili Kunis, Lady Gagi czy Anne Hathaway. 

Celebrities Without Makeup (9)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : 60secondslist.com

Reply