Ten na pozór zwykły młynek do pieprzu ma wielką moc: odcina Wi-Fi i rozłącza aplikacje! Oto najnowszy gadżet, który ma zadbać o rodzinną atmosferę przy stole

Wspólne biesiadowanie to cenny czas, który warto docenić.

Przez wiele dekad pora obiadu czy kolacji była czasem, kiedy rodzina wreszcie mogła się spotkać w komplecie, spędzić ze sobą miłe chwile i porozmawiać. Wspólne spożywanie posiłków zacieśniało więzi i budowało domową atmosferę. Niestety obecnie coraz mniej rodzin razem jada, a przyczyną takiego stanu rzeczy w dużym stopniu jest elektronika.

Uzależnienie społeczeństwa od tabletów, smartphonów i bezprzewodowego Wi-Fi jest coraz większe. Ludzie ze swoimi urządzeniami mobilnymi praktycznie się nie rozstają i nie potrafią porzucić ich nawet wtedy, gdy zasiadają z bliskimi do wspólnego posiłku. Najtrudniej z wirtualnego świata wyjść młodzieży.

Problem upadku tradycji rodzinnego biesiadowania oraz zbytniego uzależnienia od internetu i różnych aplikacji, zauważyła firma Dolmio, produkująca sosy do makaronów. W efekcie wyprodukowała ona niezwykły młynek do pieprzu, który nie tylko zmieli przyprawę, ale też odbuduje rodzinną atmosferę przy stole.

Więcej o młynku walczącym z obsesją na punkcie elektroniki, przeczytacie na kolejnych stronach, a także zobaczycie film pokazujący reakcje pierwszych rodzin, które skorzystały z tego rewolucyjnego urządzenia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : psfk.com, pepperhacker.squarespace.com, youtube.com

Reply