Christina jest w zaawansowanej ciąży, ale nie zwalania tempa i wciąż tańczy hip-hop! Inne matki są przerażone jej zachowaniem. Słusznie?

Ciąża to nie choroba, ale stan w którym kobieta powinna wyjątkowo o siebie dbać.

Zdania na temat aktywności fizycznej kobiet w ciąży są podzielone. Jedni uważają, że ciężarne powinny szczególnie się oszczędzać i unikać sytuacji mogących skończyć się upadkiem, kontuzją czy przesileniem, zaś drudzy przyjmują, że ciąża to stan, który w żaden sposób nie ogranicza kobiety. Gdzie leży prawda? Prawdopodobnie po środku.

Do grona osób, które uważają, że ciąża to nie powód do rezygnowania z pełnej aktywności fizycznej, należy Christina Litle ze Stanów Zjednoczonych. Kobieta jest tancerką i instruktorką, która pomimo faktu bycia w zaawansowanej ciąży, nie rezygnuje z tańca i prowadzenia zajęć.

Kobieta razem ze swoimi uczniami tańczy żywiołowe układy i pokazuje im nowe figury. Spory ciążowy brzuch zdaje się jej nie przeszkadzać, ale sporo grono matek jest zbulwersowane jej zachowaniem i apelują, by zaprzestała takiej aktywności, bo jej zachowanie może negatywnie odbić się na zdrowiu dziecka.

 Już na drugiej stronie znajdziecie nagranie tańczącej Christiny. Zobaczcie i oceńcie sami, czy powinna tak tańczyć będąc w wysokiej ciąży. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net, youtube.com

Reply