6 złotych zasad szczęśliwego życia, według Michelle Obamy. Uważa, że dzięki nim każdy może poczuć radość życia

Była pierwsza dama, szybko zdobyła serca ludzi na całym świecie, swoim bezpośrednim zachowaniem, ciepłem i wsparciem, jakie okazywała mężowi.

Pierwsze damy są zawsze na językach plotkarskich portali, szybko stają się ikonami stylu, bądź są piętnowane za niewłaściwy strój, uczesanie. Oczywiście rola pierwszej damy nie ogranicza się tylko do stania przy mężu w ładnej sukience, ma ona wiele obowiązków, najczęściej zajmując się działaniami charytatywnymi, wspieraniem praw kobiet i dzieci.

Dla wielu kobiet stała się symbolem nowoczesnej i pewnej siebie osoby. Nie tylko pracowała na własny sukces, ale zawsze stała u boku męża i dbała o rodzinę. Dlatego stała się wzorem dla wielu nie tylko kobiet, ale wszystkich ludzi. Nienagannie ubrana, uśmiechnięta Michelle podzieliła się z innymi swoją receptą na szczęśliwe życie.

Michelle Obama jest bardzo dobrze wykształcona, ukończyła prestiżowe uczelnie, męża poznała w pracy. Kiedy Barack planował karierę polityczną, początkowo się temu sprzeciwiała, ale z czasem bardzo aktywnie zaczęła wspierać męża w kampanii. Wspierała męża, pracowała też aktywnie zawodowo. W czasie kadencji męża walczyła o prawa równego dostępu do opieki zdrowotnej, wspierała aktywnie organizacje walczące z otyłością, zobowiązała agencje do poprawy żywności w szkołach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply