Indie mają nowy towar eksportowy! Czy ich produkt podbije świat?

Indie to potężny kraj, w którym żyje ponad miliard osób. Jego rozwój przez dziesiątki lat był kontrolowany przez kolonizatorów, lecz dziś kraj nadrabia zaległości i należy do czołówki największych gospodarek świata. Celem indyjskiej produkcji coraz częściej jest wytworzenie dobrych jakościowo towarów, które będzie można eksportować i zyskać uznanie konsumentów na całym świecie. 

Indie najczęściej eksportują materiały tekstylne oraz biżuterię, a także oprogramowanie. Teraz do towarów eksportowych dołączy najnowsza chluba krajowej produkcji – wagoniki metra. Pociągi są produkowane w miejscowości Baroda, w stanie Gudźarat, w zachodnich Indiach. Pierwsza partia przeznaczona na sprzedaż poza granice kraju liczyła 6 wagonów i trafiła do australijskiego odbiorcy. Zapoczątkowanie eksportu tak zaawansowanych i drogich towarów, jakimi są pojazdy publicznego transportu, jest wielkim sukcesem dla Indii i pozytywnie wpłynie na wizerunek kraju. O tym, czy wagoniki „Made in India” podbiją świat, zadecydują gusta konsumentów.


Nowe wagoniki prezentują się bardzo dobrze i zwiastują komfortową podróż.

metro-1


Wyprodukowane wagoniki liczą sobie 75 stóp długości i ważą ponad 46 ton każdy. Są nowoczesne i komfortowe, a Australia planuje wyposażyć swoją flotę w ponad 400 takich pociągów. Tak duże zamówienie towaru eksportowego jest niepowtarzalną szansą na rozwój dla indyjskich przedsiębiorstw.

Transport wagonów metra to duże wyzwanie logistyczne.

metro-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralsection.com

Reply