Pink rzuciła wyzwanie internautom! Jej mocne słowa dają do myślenia

Wszyscy mamy dość tego, co negatywne. Codziennie mamy kontakt z toksycznymi i negatywnymi ludźmi jak nie osobiście to w mediach społecznościowych.

Często w internecie jesteśmy świadkami kłótni, zaczepek słownych, gróźb czy zastraszania. Wiemy, że to niezdrowe, ale ciężko się nam od tego uchronić. Na świecie jest za dużo ludzi, którzy mają w sobie negatywną energię, a swojego jadu nie szczędzą innym osobom. 

Oczywiście najodważniejszym się jest w internecie. Wiele osób chętnie krytykuje i ocenia innych. Czują się bezkarni i bardzo pewni siebie, gdyż nie mówią wszystkich krzywdzących słów wprost. Uwielbiają obrażać i poniżać innych ludzi, gdyż dzięki temu czują się lepiej. Mają też chwilową satysfakcję z rozpętania internetowej kłótni, w którą wciągają kolejne osoby. I tak właśnie rodzi się fala hejtu, która dotyka często niewinne osoby. Krytyka bardzo boli i nawet silne charaktery mają z nią problem, gdy jest zbyt częsta i niesprawiedliwa.

Hejterzy często biorą na celownik znane i lubiane gwiazdy. Wielokrotnie krytykowali i obrażali amerykańską piosenkarkę Pink. Miała wiele przykrych doświadczeń z internetowymi trollami i nadal ma. Często krytykuje się ją za wygląd, zachowanie, a ostatnio zaczęto obrażać jej rodzinę, a w szczególności dzieci. Najlepiej wiedzące internetowe matki twierdzą, że dzieciaki są rozpuszczone, niewychowane a Pink nie sprawdza się jako matka, pozwalając im na wszystko i zamieszczając zdjęcia, które nie powinny pojawiać się mediach społecznościowych.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply