To jajko jest lepsze od Kylie Jenner. Sprawdź, dlaczego

Żyjemy w dziwnych czasach.

Nasz świat spowijają gęste opary absurdu. Na każdym kroku torpedują nas informacje ze świata o przeróżnych dziwnych modach i challenge’ach, które z zapałem podejmują młodzi ludzie. Każdy chce się pokazać i zdobyć sławę w Internecie. Niektórzy stawiają na materiały wartościowe, które skrupulatnie przygotowują, robiąc odpowiedni research, długie i żmudne badania. Ludzie sławni i znani nie muszą się jednak zbytnio starać, by zdobyć jeszcze większą sławę.

Wystarczy, że użyją Instagrama, a już ich słupki rosną. Przykładem są tutaj np. Christiano Ronaldo, Justin Bieber, czy Ariana Grande. Wszyscy oni w poprzednich latach bili rekordy popularności, publikując w Internecie swoje zdjęcia. Dzielono się nimi na potęgę. Stały się przy tym bardzo sławne. 

Każdy rok przynosił kolejne rekordy popularności. Ostatnio biły je wizerunki celebryckich matek. W 2017 r. zdjęcie Beyonce z ciążowym brzuchem zebrało 11 mln polubień. Rok temu najpopularniejszym wizerunkiem mogła pochwalić się Kylie Jenner (pochodzącej z celebryckiej rodziny, przyrodniej siostry Kim Kardashian), która opublikowała zdjęcie rączki swej nowo narodzonej córki (18,5 mln laików).

https://www.instagram.com/p/Be3rTNplCHf/

Żadne ze zdjęć nie było wyjątkowe. Ich największą wartością była popularność tego, kto dodał je do portalu. Już 4 stycznia okazało się jednak, że sława nie gwarantuje najwyższych słupków popularności. Przewrotność internautów ujawniła się w całej krasie, a wszelkie rankingi pobiło zdjęcie… jajka o imieniu Eugene.

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply