Zaniepokojony ojciec umieścił kamerę w pokoju córki. To, co nagrała w 30 sekundzie, przyprawi cię o dreszcze!

Duchy, bez względu na to, czy istnieją, czy nie, zawsze budziły sporo emocji i kontrowersji zarówno wśród zwykłych ludzi, jak i naukowców.

Setki osób zaciekle twierdzą, że mają niepodważalne dowody na ich istnienie, tylko nikt nie chce się z nimi zapoznać. Większość to zwykłe wymysły lub wytłumaczalne zjawiska, których absolutnie nie należy się bać. Czasem jednak ludzie przedstawiają dowody, których nie sposób podważyć.

W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej przedstawić świadectwo na istnienie zjawisk paranormalnych. Niemal każdy człowiek ma telefon wyposażony w aparat i kamerę, więc gdy wydarzy się coś nieoczekiwanego, od razu można to zarejestrować. Gdyby ktoś nie chciał uwierzyć na słowo, można pokazać mu zdjęcie lub nagranie. W internecie pełno filmików z duchami w roli głównej. Na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić, które są prawdziwe, a które nieco podkręcone.

W pewnych domach naprawdę straszy. Potwierdzają to przeróżni specjaliści, nagrania z kamer i mrożące krew w żyłach opowieści mieszkańców. W ekstremalnych przypadkach potrzebna jest interwencja duchownych, którzy wiedzą, jak przegonić złe moce.

Na kolejnej stronie znajdziesz pewien przerażający filmik. Nagranie mocno namiesza ci w głowie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply